Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad https://jalgrattad123.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja AC Ehitus OÜ (edaspidi Jalgrattad123.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Jalgrattad123.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Jalgrattad123.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Jalgrattad123.ee veebilehel.

Tellimine

Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Valige meelepärane transpordiviis, täitke vajalikud andmed. Tasuge kauba eest panga kaudu maksete algatamise teenusega, mida pakub EveryPay.

Pakume võimalust tasuda ka järelmaksuga, mida pakub ESTO (www.esto.eu).

Lepingu jõustumine

Ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saatmist Jalgrattad123.ee poolt.

Tellimuse täitmise tähtaeg

Juhul, kui kogu kaup on kohapeal laos olemas ja tellimus on kinnitatud VJalgrattad123.ee poolt, siis tellimus edastatakse Jalgrattad123.ee poolt täitmiseks peale raha laekumist Jalgrattad123.ee arvelduskontole üldjuhul järgneval tööpäeval.

Juhul, kui kaupa ei ole laos, siis lepitakse kauba saatmine Kliendiga eraldi kokku vastavalt sellele kuna uus kaup saabub. Kui tarneaeg osutub Kliendile liiga pikaks, sii smakstakse raha tagasi.

Hind ja makseviis

Kaupade juures olevad hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade eest tasutakse 100% ettemaksuna pangakontole valikus olevate makseviiside kaudu. Valida saab ka tasumise järelmaksuga.

Kaupade kohaletoimetamine

Tellitud kaubad edastatakse Tellijale vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

Tarneaeg: 85% laos olevast kaubast saabub sihtkohta 1-2 tööpäevaga. Osadel juhtudel 3-4 tööpäeva (näiteks asulast väljas kulleriga kättetoimetamisel).

Kui on pikem tarneaeg, siis see on eraldi konkreetse toote juures välja toodud.

Monteerimine

Tellitud jalgrattad saadetakse teile pakendatud kujul, selliselt on transport ja jalgratta hind Teile kõige soodsam. 

Jalgrattad on 90% ulatuses monteeritud. 

Iseseisvalt on vaja paigaldada vaid esiratas, lenksud, iste ja pedaalid ning pumbata rehvid.

Kui soovite, siis teostame täieliku monteerimise ja saate sõiduvalmis jalgratta. 

Sellisel juhul valige kataloogist ostukorvi lisaks: "Monteerimine". Hinnale lisandub monteerimise tasu.

Kauba tagastamine ja vahetamine

Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Lepingust taganemiseks tuleb Tellijal saata e-kiri (tagastamise avaldus) aadressile mart@jalgrattad123.ee tagastatava kauba nimekirja ning tellimuse numbriga. Raha tagastatakse samale kohtole, mille kaudu ostmisel tasuti. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on komplekteeritud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Jalgrattad123.ee tagastab kauba eest tasutud hinna Tellija poolt näidatud arvelduskontole esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.

Tellitud kaup tuleb tagastada Jalgrattad123.ee-le kulleriga Jalgrattad123.ee kontori aadressile Heina 7a, 10611 Tallinn.

Samuti on võimalik kaup tagastada Jalgrattad123.ee kontoris, sellest eelnevalt Jalgrattad123.ee esindajat informeerides ja tingimustes kokku leppides.

Tellija tasub kauba tagastamisel tagastamisega seotud kulu (post, kuller vms.). Tagastamise kulu ei hüvitata.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringute ja etikettidega ning avamata originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Kauba ümbervahetamine teise kauba või -suuruse vastu toimub samadel alustel nagu kauba tagastamine. Ümbervahetamise korral lisab klient kauba tagastamise avaldusele toote nimetuse, koodi ja e-poe lingi mille vastu soovitakse tagastatavat kaupa vahetada. Vahetuskaup saadetakse välja peale tagastatava kauba kättesaamist Jalgrattad123.ee poolt.

Jalgrattad123.ee õigus lepingust taganeda

Jalgrattad123.ee e-poel on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole kauba eest tasunud õigeaegselt või kui Jalgrattad123.ee vastava kauba varud on ammendunud.

Garantiitingimused

Jalgrattad123.ee annab tellitud kaubale seaduses sätestatud täiendava garantii 1 aasta ostu sooritamise kuupäevast. Müügigarantii annab Jalgrattad123.ee, aadress Heina 7a, 10611 Tallinn. Garantii kehtib Eesti Vabariigis ja garantiist tulenevate õiguste kasutamiseks tuleb pöörduda Jalgrattad123.ee aadressile, kuhu tuleb Kliendi kuludega toimetada ka rikkis kaup. Garantii kehtib kaubale vaid koos ostuarvega. Garantiiaja vältel on Jalgrattad123.ee kohustatud tasuta parandama mistahes avastatud defektid rikkis seadme komponentidel või Jalgrattad123.ee äranägemisel toote vahetuse teel uue vastu. 

Garantii ei laiene järgmistel juhtudel

Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest, toote kulumisest, mittekohastest kasutustingimustest, sh ebastabiilne võrguühendus, ebakvaliteetne maandus, välised magnetväljad, otsese päikesevalguse mõju, kõrge niiskus, vibratsioon ja väliste kahjustuste korral sh kriimustused ja mõlgid. Garantii ei kehti, kui seade oli vigastatud õnnetusjuhtumi, veeuputuse, tulekahju, maavärina või muude välispõhjuste tagajärjel. Garantii ei kehti kaubale, millel on märge “defektiga”. Garantii ei kehti akudele ja patareidele.

Lisainfo Tarbijakaitseamet: Juhend: pretensiooni esitamine ja garantii ning kaebuse lahendamine 14.04.2014

Tellimistingimuste ja hinnakirja muudatused

Jalgrattad123.ee e-poel on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse e-poe internetilehekülje https://jalgrattad123.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest internetileheküljel https://jalgrattad123.ee. Kui tellimus on esitatud enne tingimuste ja hinnakirja muudatusi, siis kohaldatakse Tellijale tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi ja hinnakirja.

Lõppsätted

Käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

Lepingu osas tekkivate võimalike vaidluste puhul on vaidluste lahendamisel aluseks lepingu eestikeelne versioon.